DailyCard
3403
nuolaidos

Kraunasi...

Kontaktai

AMBROOZIJA, grožio ritualų butikas

20% nuolaida visoms prekėms. Nuolaidos nesumuojamos.

„Ambroozija“ – natūrali rankų darbo kosmetika, nuo 2011 metų kuriama laboratorijoje miškų apsuptyje Trakų rajone. Nuostabi gamta įkvėpė „Ambroozijos“ kūrėją Jurgitą Sėjūnaitę suteikti gaminamiems produktams senovės lietuvių  dievų ar mitinių būtybių vardus.

Šiuo metu įmonės asortimentas – daugiau kaip 80 priemonių, skirtų moterų, vyrų ir vaikų veido, kūno, plaukų priežiūrai, taip pat produktai voniai, aromatiniai aliejai. Produktų kataloge rasite veido kremų įvairiems odos tipams, hidrolatų, šveitiklių, kaukių, šampūnų, balzamų, kūno priežiūros priemonių ir natūralių dezodorantų. Mūsų pasididžiavimas – prabangi kosmetikos linija „Saulė“, grąžinanti veidui jaunystę ir švytėjimą, bei ypatingą populiarumą pelnęs „Ambroozijos“ gaminių karalius - veido ir kūno kremas/sviestas “Aušlavis“, padedantis esant bet kokiam odos sudirgimui.

„Ambroozijos“ produktų pagrindas – natūralūs, nerafinuoti aliejai, kurie, kaip ir kitos žaliavos, įsigyjami tik iš patikimų sertifikuotų tiekėjų ir yra įtraukti į leidžiamų naudoti medžiagų kosmetikos bazę.

Mūsų gaminiuose nėra nė lašo chemijos, jie puikiai tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams, yra naudingi turintiems probleminę, brandžią ar cheminiams produktams jautrią odą. Natūralios „Ambroozijos“ kosmetikos poveikis yra kaupiamasis: naudodami ją, būsite ne tik gražūs, bet ir sveiki. 

Taip pat rekomenduojame

Kosmetika, grožio prekės
PARFUM EXPRESS
7%
Kosmetika, grožio prekės
CASCADA
grožio prekės
7%
Kosmetika, grožio prekės
VIVI
natūralios kosmetikos...
15%
Kosmetika, grožio prekės
DRUSKOS GALIA
produktai su Negyvosios...
10%
Kosmetika, grožio prekės
GROŽIO DRAUGAS
13%
Kosmetika, grožio prekės
GOLDWELL
plaukų priežiūros priemonės
10%
Kosmetika, grožio prekės
MAKE UP STORE
profesionalios kosmetikos...
7%
Kosmetika, grožio prekės
PROVANSO KVAPAI
ekologiški produktai...
10%