DailyCard
3403
nuolaidos

AUKSINĖ DOVANĖLĖ, juvelyriniai dirbiniai ir laikrodžiai

28% nuolaida visiems juvelyriniams dirbiniams. Nuolaidos nesumuojamos.

„Auksinė dovanėlė” savo duris klientams atvėrė 1992 metais saulėtą balandžio 4-osios dieną, kai po nepriklausomybės atgavimo, žmonės pagaliau galėjo lengviau atsikvėpti ir skirti laiko sau bei artimiesiems.
Šį juvelyrinių dirbinių verslą pradėjo Markas ir Ilja Šmuilovičiai. Šiuo metu kompanijai padėti prisijungė trečiasis šeimos narys - Marko sūnus Elanas Šmuilovičius.
Visus šiuos metus „Auksinės dovanėlės" kolektyvas siūlo savo klientams individualumą, stilių, nepriekaištingą kokybę, romantišką istoriją ir nepakartojamą grožį. Kainų politika yra lanksčiai pritaikyta ir vidutines pajamas gaunančiam klientui, ir skoningam turtuoliui.
Jau nuo 1994 metų šeimos juvelyrinėse parduotuvėse galima įsigyti garsiausių Italijos juvelyrinių kompanijų gaminius, tokių kaip „Giorgio Visconti“, „Sauro“ ir „lalla & Rossana“ ir daug kitų. Taip pat „Auksinė dovanelė“ yra nuolatiniai specializuotų tarptautinių parodų, kuriose ilgalaikiai partneriai pristato naujas kolekcijas, dalyviai. Profesionalus požiūris lėmė ir apsisprendimą 1995 metais tapti renginio „in Vogue‘95“ mecenatu.
Mes garantuojame, jog šiuo metu „Auksinė dovanėlė“ Lietuvoje yra vienintelė kompanija, galinti pasiūlyti tokią gausią prabangių prekės ženklų įvairovę.
Mūsų parduotuves galima rasti didžiausiose sostinės prekybos ir madų centruose, o ateityje planuojame toliau plėstis.
Mes didžiuojamės savo darbu ir pasiekimais, tačiau nepamirštame nuolatos tobulėti, domėtis ir siūlyti kuo daugiau naujovių kiekvienam parduotuvės svečiui.

Taip pat rekomenduojame

Aksesuarai
AUKSO CENTRAS
papuošalai
5%
Aksesuarai
TIBRO
papuošalų salonas
10%
Aksesuarai
FASHION GOLD
juvelyrikos namai
iki 30%
Aksesuarai
SIDABRINĖ KAMĖJA
papuošalai
iki 45%
Aksesuarai
ŽENEVA
laikrodžiai ir jų priedai,...
10%
Aksesuarai
LAIKO LINIJA
laikrodžiai, aksesuarai ir...
10%
Aksesuarai
BAREKET
juvelyrinių dirbinių salonas
10%
Aksesuarai
MONEJ MONEJ
internetinė aksesuarų...
7%