DailyCard
3403
nuolaidos

Kraunasi...

Kontaktai

+370 674 39775

DOVANŲ ŠALIS, originalios dovanos

10% visoms prekėms. Nuolaida netaikoma „Laisvalaikio dovanos“ kuponams, elektroninėms cigaretėms ir jų priedams, „Zippo“ žiebtuvėliams ir jų aksesuarams. Nuolaida taikoma, suvedus pirmus 7 kortelės skaitmenis nuolaidos kodo laukelyje. Nuolaidos nesumuojamos.

SVARBU: Jei turi naujo leidimo kortelę, kuri neturi galiojimo laiko, nurodyto priekinėje kortelės pusėje, į nuolaidos kodo laukelį suvesk visus kortelės brūkšninio kodo skaitmenis arba tiek pirmųjų brūkšninio kodo skaitmenų, kiek nurodo Nuolaidos teikėjas.

„Dovanų Šalis“ - tai parduotuvė, skirta žmonės, mėgstantiems išsiskirti bei džiuginti kitus originalumu. Iš plataus prekių asortimento išsirinksite dovaną mamai, tėčiui, geriausiam draugui ir net savo viršininkui. Bet kokiai progai galime pagaminti MARŠKINĖLIUS, kuriuos gaminame vietoje. Originalūs užrašai ar paveikslėliai padės Jums ne tik atskleisti savo charakterį, tačiau vilkint jais visuomet liksite pastebėti. Taip pat vietoje galite pasigaminti PUODELIUS su norima nuotrauka ar tekstu. Jeigu šiek tiek pasitelksite fantaziją, galite nustebinkite artimus žmones netradicine ir personalizuota dovana iš mūsų FOTODOVANŲ ir GRAVIRAVIMO paslaugų pasirinkimo. Jei vis dar nežinote, kaip praleisti laisvalaikį ar trūksta aštrių pojūčių pasiūlysime Jums įspūdžio dovanas iš „Laisvalaikio dovanų“.

Aplankykite mus vienoje iš mūsų parduotuvių didžiuosiuose Lietuvos miestuose arba internete www.dovanusalis.lt. Malonus aptarnavimas privers Jus sugrįžti dar kartą!

Taip pat rekomenduojame

Įvairios prekės
FLORISIMA
gėlių salonas
12%
Įvairios prekės
INDIGO GĖLĖS
5%
Įvairios prekės
FREZIJA
gėlės ir dovanos
5%
Įvairios prekės
LIETUVOS MONETŲ KALYKLA
10%
Įvairios prekės
SMAGIOS DOVANOS
originalios dovanos
10%
Įvairios prekės
GET SMART
išmaniosios dovanos
10%
Įvairios prekės
PONAS BALIONAS
balionai šventėms
7%
Įvairios prekės
PARTY INBOX
šventinė atributika
7%