DailyCard
3403
nuolaidos

Kraunasi...

Kontaktai

+370 679 48995

KAVOSDRAUGAS.lt

15% nuolaida visai kavai internetinėje bei fizinėse parduotuvėse. Nuolaida taikoma suvedus pirmus 7 kortelės brūkšninio kodo skaitmenis nuolaidos kodo laukelyje. Nuolaidos nesumuojamos.

SVARBU: Jei turi naujo leidimo kortelę, kuri neturi galiojimo laiko, nurodyto priekinėje kortelės pusėje, į nuolaidos kodo laukelį suvesk visus kortelės brūkšninio kodo skaitmenis arba tiek pirmųjų brūkšninio kodo skaitmenų, kiek nurodo Nuolaidos teikėjas.

Kavos Draugas - mes mylime kavą ir siekiame užtikrinti, jog kiekvienas mūsų parduotuvės lankytojas grįžtų namo ne tik išsirinkęs aukščiausios rūšies kavos, bet ir su plačia šypsena ir dovanomis.  Jau daugiau nei 5 metus džiuginame savo draugus garždia kava. Mūsų parduotuvėse rasite ypač platų maltos kavos, pupelių, kapsulių, tablečių ir pagalvėlių asortimentą. Patarsime ir padėsime išsirinkti kavos aparatą pagal Jūsų poreikius - mūsų asortimente visada rasite žinomiausių pasaulyje gamintojų techniką: „Bosch“, „Siemens“, „Melitta“, „Jura“, „Nivona“, „Krups“, „Philips“. Pasitiksime Jus su šypsena ir dideliu puodeliu kavos!

Taip pat rekomenduojame

Maisto ir gėrimų parduotuvės
SKONIO NAMAI GURMAN'S
10%
Maisto ir gėrimų parduotuvės
VYNO GURU
gerų gėrimų parduotuvė
5%