3403
nuolaidos

Kraunasi...

Kontaktai

VEIMOTTI.COM, sidabriniai ir auksuoti papuošalai moterims

10% nuolaida visoms prekėms. Nuolaida pritaikoma, suvedus pirmus 7 kortelės brūkšninio kodo skaitmenis nuolaidos kodo laukelyje. Nuolaidos nesumuojamos.

"veimotti" moteris - iš išorės elegantiška, moteriška, tačiau jos mintyse maišosi vėjai. Tas vėjas - neblėstantis noras judėti pirmyn, viska išbandyti, nepasiduoti bei siekti savo svajonių.
Dažnai mes pamirštame vertinti save, savo nors ir nedidelius pasiekimus. Metas apdovanoti save papuošalu, kuris te primena kiekviename gyvenimo žingsnyje tuo metu patirtas emocijas. Juk būtent iš nedidelių pasiekimų, emocijų - yra sukuriama didelė laimė!
Sidabriniai arba auksuoti žiedai, auskarai, kaklo papuošalai bei apyrankės, papuoštos gėlavandeniais perlais ar cirkonio kristalais. Kiekvienas papuošalas yra gaminamas atskirai. Tam, kad kuo atidžiau atsižvelgti į kiekvieną detalę, nes būtent detalės kuria tobulumą. Rankomis apdirbami papuošalai, inkrustuotos detalės suteikia savitą eleganciją, kuri pilnai atsiskleidžia tik nugulus ant Jūsų kūno. Papuošalas – tai tik apdirbtas metalas, iki tol kol susitinka su Jumis, jūsų asmenybe, charizma. Būtent tik tada papuošalas tampa kažkas gražaus, kažkas įkvėpiančio – tikru meno kūriniu!
"veimotti" - drabužiai dengia kūną, bet juvelyrika atskleidžia sielą.

Taip pat rekomenduojame

PARTYBOATS.lt
laivo nuoma
20%
DAILY CARD
nuolaidų kortelė
Spec. pasiūlymai.