DailyCard
3403
nuolaidos

Kraunasi...

Kontaktai

ŽANA, indų salonas

12% nuolaida prekėms. Nuolaidos nesumuojamos, netaikomos internetinėje parduotuvėje bei prekėms pažymėtoms žvaigždute *.

Lėkštės ir lėkštelės, kavinukai ir puodeliai, puodai ir keptuvės, stalo ir virtuvės įrankiai, įvairūs aksesuarai šventiniam stalui ir namams – visa tai indų parduotuvėse „Žana“, įkurtose didžiausiuose šalies miestuose. „Žanoje“ rasite didelį grūdinto stiklo, porceliano, krištolo, metalo indų pasirinkimą. Čia visuomet sulauksite patarimo stalo serviravimo klausimais, susipažinsite su vyraujančiomis madų tendencijomis, taip pat galėsite išsirinkti indus iš katalogų ar išnuomoti indus bet kokiai šventei.
„Žana“ parduotuvės asortimentas: žaismingai spalvingos indų serijos iš LUMINARC, modernūs bei stilingi indai iš GUZZINI kolekcijų, subtilumas ir elegancija iš C&S, originalūs krištolo indai iš CRISTAL D’ARQUES, klasikos dvelksmas iš SELTMANN WEIDEN porceliano serijų, stilingi kavinukai ir arbatinukai iš  BODUM kolekcijų. Taip pat daugybė prekių virtuvei: ilgaamžiški puodai ir įrankiai iš TRAMONTINA, patikimiausios  TEFAL, BALLARINI  ir TVS keptuvės, virtuvės įrankiai ir daugybė kitų prekių, kurias rasite parduotuvėse.

Taip pat rekomenduojame

Namų apyvokos prekės
METALO AMŽIUS
gerų indų parduotuvė
10%
Namų apyvokos prekės
KURIMA
miegamojo ir vonios tekstilė
10%
Namų apyvokos prekės
SILIT
virtuvės indai
10%